СТВОРЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ САЙТІВ В УКРАЇНІ

ДЛЯ ЧОГО СТВОРЮЄТЬСЯ САЙТ

Залежно від призначення сайт компанії може приймати на себе різні завдання, такі як:

— Представлення Вашої компанії в інтернеті
— Залучення клієнтів
— Збільшення продажів
— Підвищення рівня обслуговування клієнтів
— Обмін інформацією
— Покращення іміджу організації

Пропонуємо всі види послуг, пов’язаних з розробкою сайтів для приватних осіб та корпоративних клієнтів .

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Послідовність наших дій після оформлення замовлення створення сайту — це головна перевага роботи з нами. Усі етапи опрацьовуються та узгоджуються. Чітка та зрозуміла схема роботи над проектом забезпечує якісний рівень поетапної розробки:

— Вивчення специфіки діяльності Вашого бізнесу, аналіз цільової аудиторії.
— Погодження та обговорення побажань та вимог замовника, визначення основних завдань, які має вирішувати ресурс.
— Узгодження та розробка дизайну.
— Розробка структури виходячи з семантичного ядра.
— Розробка функціоналу сайту за тех. завдання виходячи з вищеперелічених пунктів.
— Заповнення тематичним контентом.
— Тестовий запуск, налагодження.

Після завершення всіх етапів створення сайту замовник отримує готовий до використання ресурс, для подальшого розвитку та ефективної роботи якого необхідно застосувати технології просування.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАРТІСТЬ СТВОРЕННЯ САЙТУ

Залежно від розв’язуваних завдань сайти поділяються на такі категорії, кожна з яких має власну специфіку структури та технології розробки:

— інтернет-магазин — торговий майданчик, призначений для прямого продажу товарів та послуг через інтернет;
— landing page (посадкова сторінка) — сторінка, що продає або інформаційна (присвячена певній продукції або послузі), на яку перенаправляються користувачі з контекстної реклами або пошукових систем;
— сайт-бізнес — веб-ресурс, на якому зібрані всі доступні дані про компанію та всі послуги, що надаються;
— сайт-візитка — невеликий (як правило, до 10 сторінок) ресурс, що представляє основну інформацію про компанію або приватну особу, сферу діяльності, досягнення та можливості для співпраці;
— сайт послуг — інтернет-ресурс, дизайн, юзабіліті, функціональність та структура якого дозволить Вашому бізнесу ефективно пропонувати свої послуги цільовій аудиторії.

Від обраного різновиду залежить вартість проекту, а також термін його реалізації. Орієнтовну інформацію щодо цін та тривалості роботи ви можете отримати, зв’язавшись з нами одним із передбачених контактних способів.

НАШІ ПРИНЦИПИ

НАШІ ПРИНЦИПИ

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ СТВОРЕННЯ САЙТУ?

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ СТВОРЕННЯ САЙТУ?

ПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ ЩОДО СТВОРЕННЯ САЙТУ

  • ЯКА ІНФОРМАЦІЯ ПОТРІБНА ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ РОЗРОБКИ САЙТУ? Потрібна максимально докладна інформація щодо вимог до сайту з Вашого боку для складання детального функціонального та технічного завдання.
  • ЩО ВПЛИВАЄ НА ЦІНУ СТВОРЕННЯ САЙТУ? Основний фактор, що впливає на підсумкову вартість сайту – кількість витрачених на розробку годинника. Ціна сайту залежить від його типу та закладеного функціоналу. У поодиноких випадках навіть односторінковий лендинг може обійтися дорожче за корпоративний сайт, якщо існує необхідність розміщення на цій сторінці складних вузькоспрямованих елементів і блоків, на розробку яких може піти кілька робочих днів.
  • СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАЙМАЄ САМА ТЕХНОЛОГІЯ? Точна кількість робочих годин наших фахівців розраховується у функціональному завданні, яке ми формуємо за результатами опрацьованої заявки або детального діалогу. На розробку сайту може піти як пара робочих днів, так і три-чотири місяці, все залежить від складності проекту та Ваших вимог до сайту.
  • ЧОМУ ВИ НЕ РОЗРОБЛЯЄТЕ САЙТИ НА ТІЛЬДІ, ВІКС ТА ІНШИХ КОНСТРУКТОРАХ? За визначенням пошуковики ставляться з підозрою до таких сайтів + насправді подібний «САЙТ» не дозволяє ідеально оптимізувати його роботу.
  • ЧОМУ ВИ НЕ РОЗРОБЛЯЄТЕ НА JOOMLA ТА OPENCART? Занадто багато сміттєвого коду, а це серйозно ускладнює правильну розробку, оптимізацію та обслуговування таких сайтів.
SEOPRO