Як правильно писати статті для просування сайту

Як правильно писати статті для просування сайту

У цій статті поговоримо про те, як правильно писати статті для просування сайту. Всі ми знаємо, що найкращим просуванням є текстова розкрутка. Але не всі знають, як правильно писати тексти, що продають , які будуть приносити хороший трафік вашому ресурсу. Про це й поговоримо!

Основні критерії написання якісного тексту

Некомпетентність у суті питання чи значна кількість граматичних, стилістичних чи композиційних помилок зможуть зіпсувати навіть сплановану кампанію. Якщо вам потрібні SEO статті для сайту , ви можете замовити їх або написати самостійно. Як створити хороший текст, рекламацію чи опис? Нижче за текстом ми наведемо кілька корисних правил (ви також можете безпосередньо доручити написання текстів нам ). Якщо на вашому сайті є якісний контент, вам буде достатньо налаштувати контекстну рекламу і величезна кількість клієнтів прийдуть до вас на сайт.

Правила написання текстів для сайту

  1. Сформулюйте основні тези інформації, що передається, які можуть бути виражені в 4-5. Не потрібно писати їх у статті, це необхідно для створення своєрідного плану чи схеми написання, яка допоможе вам висловити основну думку та дотримуватись теми. Не відходьте від заданих тез. Якщо вам у процесі написання статті для сайту прийшли на думку нові думки, краще притримайте їх на інший раз і використовуйте в інших роботах.
  2. Використовуйте підзаголовки. Красиво оформлений текст легко сприймається і допоможе правильно висловлювати конкретні думки.
  3. Зробіть гарний, багатообіцяючий вступ. Ці кілька пропозицій є чудовим інструментом, щоб змусити читача затриматися сторінці і прочитати текст остаточно.
  4. Підтверджені факти, графіки та таблиці також позитивно впливають на просування сайту в Яндексі . Споживачі люблять різні показники статистики, графічні побудови, що добре сприймаються. Тут також важливо не перестаратися. Таблиці не повинні перевищувати кількість тексту.
  5. Подумайте, що може стати «родзинкою» у вашій статті. Це може бути особлива порада, унікальний факт або інструкція заснована на власному досвіді.

Пишіть статті для сайту

Найкраще сприймається текст, що читається для людей, заснований на живих прикладах. Використовуйте підтверджені факти, позитивні заяви та тенденції. Намагайтеся передавати інформацію у позитивному ключі. Якщо потрібно повідомити про щось погане, згладжуйте факти легкою іронією та жартами.

Не використовуйте у текстах складної термінології, заплутаних експертиз. Складні терміни намагайтеся додатково пояснювати виносками, розташованими поруч із текстом.

Остерігайтеся при написанні іноземних фраз та пишномовної мови. Якщо ви не ведете блог, не пишіть від першої особи.

Якщо ви напишете якісний текст і зумієте передати вашій аудиторії незвичайний підхід до теми, це позитивно позначиться на кількості відвідувань, в результаті зросте популярність сайту.

Помірність і структура в написанні також дуже важлива. Не змінюйте час, коли ви пишете, стрибаючи з теперішнього часу у майбутнє, чи минуле. Те саме стосується використання числа єдиного і множинного.

Не говоріть про людей, як про сторонніх. Знаючи ім’я людини, про яку ви пишете, використовуйте її. Крім того, ніколи не забувайте вмикати автора тексту, якого цитуйте.

Уникайте заголовків із одного слова. Їхня корисність визначається у багатьох відносинах. Вони можуть бути просто незрозумілі. Пам’ятайте, що читачі часто читають лише заголовки! Спробуйте зробити так, щоб вони наводили на роздуми і зрозуміли, навіть якщо не читати саме тіло статті.

Доопрацьовуйте текст до кінця

Обов’язково виконуйте корекцію готової роботи. Кращий якщо його читатимуть кілька людей, які знайдуть його грамотним.

Кожна стаття для просування сайту має бути прив’язана до конкретної географії та аудиторії, на яку розраховано текст. Дайте можливість читачам коментувати та спілкуватися один з одним. Ви можете ненав’язливо дати корисну пораду, навести приклади та посилання. Зосередьтеся на практичному аспекті теми. Користуючись усіма цими правилами, ви зможете створювати чудові статті, які принесуть максимум користі.

SEOPRO