SEOPRO

Білі методи SEO просування

Сьогодні поговоримо про таке поняття як White SEO. Що перекладається, як білі методи SEO просування сайту.

Білі методи просування сайту або White SEO

Білими прийнято вважати ті методи оптимізації в пошукових системах, які виконуються без порушення правил застосування пошукових систем або належать до низки заходів маркетингу ресурсів в Інтернеті.

Що таке білі методи просування

Біла SEO оптимізація сайтів унеможливлює використання будь-яких методів, спрямованих на маніпулювання алгоритмами пошукових систем та нечесне нарощування позицій у видачі SERP.

Білі методи просування сайту в першу чергу базуються на природному, невимушеному розвитку ресурсів, вивченні поведінки їх аудиторії, а також проведенні рекламних кампаній, які дають змогу отримати збільшення відвідуваності сайту та зростання його авторитетності серед користувачів Інтернету. Всі способи білого просування поділяються на дві категорії: зовнішні та внутрішні.

Внутрішнє біле просування сайту

Біла SEO оптимізація всередині сайту має на меті покращити його характеристики. Сюди належить чітка структуризація, розміщення унікальних статей, створення адекватної карти сайту, мала нудота текстів, відмінний трафік, наявність внутрішніх посилань, великий траст, виявлення та ліквідація неякісних (битих) посилань, робота над RSS, грамотно вибране семантичне ядро та інші заходи.

Серед усіх перелічених процесів велике значення має правильна оптимізація текстів та статей на сайті, яка передбачає вживання оптимальної кількості ключових фраз, зазвичай не більше 4-5 відсотків. І також можна збільшувати вагу слів у вигляді виділення певних фраз перелінковкою.

Слід сказати, що це перелічені заходи виконуються із збереженням пристойного природного і читаного тексту. Інакше пошукові роботи можуть кваліфікувати ці статті як спам. Серед способів легальної оптимізації також можна назвати роботу над адресами ресурсів. Раніше сюди належала робота, спрямована на просування мегатегів.

Але оскільки оптимізатори робили величезну кількість спроб проспамити їх ключовими висловами, що не належать до тематики сторінок, більшість систем нині їх не беруть до уваги.

Зовнішня біла оптимізація сайту

Зовнішнє легальне просування має на увазі поширення відомостей про певний ресурс в інтернеті, що досягається шляхом різних рекламних заходів та інших маркетингових методів.

Зовнішнє White SEO включає реєстрацію сайтів у великих каталогах в Інтернеті, а також виконання просування сайту за статтями з посиланнями. Останній спосіб лише умовно можна назвати легальним.

Нині пошукові роботи немає можливості виявляти покупні посилання у статтях. Тому SEO-оптимізатори користуються цим, проводячи самостійну оптимізацію сайтів, не переживаючи про те, що на ці ресурси будуть накладені будь-які санкції пошуковими системами.

Сенс цього способу полягає саме в неприродному нарощуванні показників, через що порушуються правила застосування пошукових систем.

Пріоритетність білих методів розкрутки сайту

Оскільки білі способи розкручування сайтів спрямовані на надання користувачам пошукових систем цікавого контенту, збільшення функціональності сторінок ресурсів, а також зростання рівня зручності взаємодії з такими сайтами, це позитивно впливає на популярність та авторитетність даних WEB-проектів.

До того ж саме легальні способи просування здатні забезпечити ресурсу природне розширення користувальницької аудиторії.

Але найважливіша перевага білих методів розкручування над Black SEO, все-таки полягає в досягненні постійних і ефективних показників, що не втрачають свого значення при чергових оновленнях їх алгоритмів і на які не впливають пошукові системи.